Силоси для зберігання зерна

Силоси для зберігання зерна

Консервування зерна з використанням охолодження успішно застосовується для проміжного збереження партій зерна перед сушінням, для довгострокового зберігання зерна вологість якого вже знижена до 14% і менше. Саме охолодження для створення сприятливих температурних режимі зберігання досягається шляхом вентилювання матеріалу. При цьому якщо для підсушування зерна зазвичай використовують підігріте повітря, то для охолодження – часто просте атмосферне. В обох випадках досягається активний обмін теплом та вологою міжповітрям і зерном.

Силоси можуть використовуватися у складі зернозберігаючих, зерноочисних і зерносушильних комплексів, встановлених на насіннєобробних, хлібоприйомних і зернопереробних підприємствах, перевалочних пунктах з одного виду техніки на другий, фермерських і колективних зерновиготовляючих господарствах, а також міжгосподарчих обєднаннях.

Силоси виготовляються в слідуючих варіантах:

-з конусним днищем-марка СВК

silos-1

-з плоским днищем — марка СВП

Силоси 2

Параметри силосів

Параметри силосів

В комплект поставки силоса входить:

 1. Система активного вентилювання:
  — вентилятори нагнітаючі центробіжні;
  — вентилятори дахові;
  — патрубки повітропідвідні;
  — аероднище;
  — відводи повітря дахові і настінні.
 2. Системи контролю температури в зернових силосах типа ТСС, що складається з термопідвісок, стаціонарного блоку живлення, блоку цифрового вимірювання.
 3. Механізм гвинтовий зачисний автоматизований, що складається з гвинта зачистного, механізму переміщення і системи керування зачисним гвинтом.
 4. Сигналізатор граничного рівня сипучих матеріалів.
 5. Самопливні вивантажувальні системи.
 6. Естакади надсилосні для встановлення транспортерів.
Пресс для плитки