Ліса будівельні

Ліса будівельні

Рамні ліса

Рамні будівельні ліси є найпоширенішим і ходовим виглядом. Відрізняється він простотою в установці, демонтажі і невисокою ціною. Такі ліси будівельні можуть досягати висоту в сто метрів, тому переважно використовуються в будівництві та оздобленні фасадів висотних будівель. У конструкцію рамних лісів входять: настил з дерева, скріплені секції та металеві рами різного діаметру. Перевага рамних лісів в їх невеликій вазі.

lesa-1-876x1024

Модульні ліса

Модульні ліса — це сучасна система будівельних риштувань, яка дає можливість максимально повторювати геометричну форму фасаду будинку.
В основу системи входять:
— Вузлові елементи кільцевої форми, розташовані на стійках, які мають монтажні отвори.
— Клин з’єднання на кінцях ригелів.

Модульні ліса

Вільностоячі ліса

Ліси будівельні вільностоячі призначені для проведення оздоблювальних і ремонтних робіт, як на фасадах будівель, так і всередині приміщень.
Ліси являють собою каркасну просторову систему, виготовлену з трубчастих елементів стійок, балок, стяжок, діагоналей, опор та ін. З’єднання елементів лісів здійснюється за допомогою фіксаторів жорстко закріплених на балках, стяжках і діагоналях.

Katalog_Lesa.indd

Ригельні ліса

Будівельні ліси ригельні (штирові, трубчасті) призначені для виконання будь-яких видів фасадних робіт. Даний тип лісів найкраще підходить для капітельного будівництва, цегляної і кам’яної кладки. Конструкція ригельні лісів має високу вантажопідйомністю — до 500 кг / м.кв., Це вище ніж у будь-яких інших типів будівельних лісів. Завдяки повішеною несучої здатності стійок можлива установка лісів до 60м. по висоті.

Конструкція ригельні лісів максимально проста і складається з вертикальних стійок і горизонтальних ригелів. З’єднуються ригеля і стійки без застосування будь-яких інструментів і пристосувань по засобом патрубків приварених до стійки і гаків на ригелях.

Katalog_Lesa.indd

Хрестовинні ліса

Katalog_Lesa.indd

 

Чашкові ліса

lesa-6

Пресс для плитки